Referencje

NYCZ INTERTRADE Sp. z o.o.

Hurtownia wyrobów śrubowych, narzędzi, lin, drutów

Od 2004 roku korzystamy z usług Zespołu Konsultantów Finansowych A&KA s.c.

A&KA zapewnia nam kompleksową obsługę ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych jednocześnie pomagając przy likwidacji szkód.

Ważnym elementem naszej współpracy jest też pełna dyspozycyjność naszego opiekuna oraz ciągłe poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla naszej firmy jak również dla naszych pracowników, którzy również korzystają z usług A&KA. Ze swoich obowiązków wywiązuje się rzetelnie i z najwyższą starannością. Współpraca ta pozwoliła nam na oszczędność kosztów ubezpieczenia (przy zachowaniu dotychczasowego zakresu ochrony) oraz własnego czasu.

Na bazie naszych doświadczeń w zakresie obsługi ubezpieczeniowej rekomendujemy usługi Zespołu Konsultantów Finansowych.

z poważaniem
Ryszard Nycz
Prezes Zarządu

\

REGENMED Sp. z o.o. Sp. k.

Współpracujemy z Zespołem Konsultantów Finansowych A&KA od 2015 r.

A&KA zapewnia nam kompleksową obsługę ubezpieczeń majątkowych i odpowiedzialności cywilnej. Zespół Konsultantów Finansowych wykazał się pełnym profesjonalizmem i bardzo dobrą znajomością tematu podczas przygotowywania oferty. Ważnym elementem naszej współpracy jest też pełna dyspozycyjność naszego opiekuna oraz inicjatywa w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Możemy polecić usługi świadczone przez firmę Zespół Konsultantów Finansowych A&KA jako solidnego i rzetelnego partnera.

Magdalena Błocka-Wandas
Wiceprezes Zarządu

 

CRACOWRENT.PL

Wypożyczalnia samochodów

Z usług doradczo-ubezpieczeniowych Zespołu Konsultantów Finansowych A&KA korzystam od wielu lat. Współpraca układa się bardzo dobrze już od pierwszego kontaktu.

Ze względu na rodzaj prowadzonej działalności jest to przede wszystkim ubezpieczenie wielu samochodów.

Przedstawiane oferty ubezpieczeniowe świadczą o rzetelności i profesjonalizmie pracowników A&KA a wprowadzane rozwiązania pozwalają obniżyć koszty ubezpieczeń przy jednoczesnym zachowaniu zakresu ochrony.

Konsultanci ubezpieczeniowi stawiają się w pozycji potencjalnego klienta i głównie dlatego uważam firmę A&KA za solidnego partnera, któremu warto zaufać i którego warto polecić.

Wojciech Szewczyk

NIRAS POLSKA SP. Z O.O.

Firma Inżyniersko Konsultingowa

Współpracujemy z Zespołem Konsultantów A&KA od 2004 r.
Do tej pory A&KA zajmowała się ubezpieczaniem naszego majątku firmowego, obecpie opiekuje się flotą naszych samochodów. Również nasi pracownicy, bazując na naszych pozytywnym doświadczeniu, korzystają z usług świadczonych przez tę firmę.

A&KA mają podpisane umowy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, wybiera dla nas najkorzystniejsze rozwiązania oferowane przez te Towarzystwa, dopasowując je do naszych bieżących, często zmieniających się potrzeb.
Pracownicy firmy wywiązują się ze swoich obowiązków profesjonalnie i szybko, dopasowując się często do nietypowych terminów.

Korzystając z usług tej firmy jesteśmy spokojni o terminowość wznowień posiadanych przez nas umów i to też jest powód, dla którego możemy rekomendować współpracę z A&KA.

Spec Med Woś, Sieroń-Sitarz Spółka Jawna

Korzystamy z usług Zespołu Konsultantów Finansowych A&KA s.c. od 2011 roku, kiedy to nasz przyjaciel polecił nam tę firmę.

Naszą współpracę rozpoczęliśmy od ubezpieczeń komunikacyjnych, potem były to ubezpieczenia mieszkaniowe, wyjazdowe aż w końcu doszły firmowe a konkretnie medyczne. Dzięki przeniesieniu obsługi tych ubezpieczeń do firmy A&KA udało nam się zaoszczędzić bardzo konkretne kwoty zachowując oczywiście dotychczasowe zakresy ochrony.

Polecamy wszystkim usługi Zespołu Konsultantów Finansowych ponieważ ich serwis posprzedażowy również jest na wysokim poziomie: pilnują terminów, zajmują się przekazywaniem dokumentacji we wskazane miejsca, większość spraw załatwianych jest zdalnie a nasz udział jest zredukowany do niezbędnego minimum. Możemy też liczyć na stałe poszukiwanie najkorzystniejszych dla nas rozwiązań.
Dr n. med. Małgorzata Woś

 

Praktyka Lekarska Jan Woś

Współpracujemy z Zespołem Konsultantów Finansowych A&KA s.c. od kilku lat i możemy zapewnić, że obsługa ubezpieczeniowa wykonywana jest przy zachowaniu wysokiej staranności, oferty  zawsze są odpowiednio dopasowane do naszych potrzeb oraz bardzo korzystne cenowo.

Pracowników cechuje kompetencja i profesjonalizm, do tego dochodzi szybkość wymiany informacji a także skuteczność w działaniu.

Bazując na dotychczasowym doświadczeniu możemy polecić wszystkim usługi ubezpieczeniowe świadczone przez firmę A&KA s.c., którą to postrzegamy jako bardzo solidnego partnera.

Dr n. med. Jan Woś

GM Lekarze Rodzinni

Dlaczego innym ubezpieczycielom mówię NIE?
Bo jestem zapominalski i wygodny, lubię pracować z kompetentnymi osobami, lubię dostać to co chcę, wtedy kiedy tego chcę, rozsądnie za to zapłacić, lubię bezpieczeństwo, no i nie znoszę się przypominać i powtarzać.
Panią Agnieszką Szwed jako mojego ubezpieczyciela wybrałem ponad dekadę temu. Jest to wystarczająco długo, by za każdym razem potrzeby ubezpieczeniowej z tego się cieszyć i doceniać. Poniżej 5 konkretnych przykładów:

  1. Podczas podróży zagranicznych zdarzyło mi się kupić ubezpieczenie siedząc już w samolocie (Pani Agnieszka jest przyzwyczajona, że mój telefon oznacza, iż właśnie już gdzieś jadę, kiedyś opóźniła swój własny wyjazd tylko po to, żebym ja jechał ze spokojem w głowie)
  2. Nie wiedziałem, którą firmę ubezpieczeniową wybrać dla ochrony mojego domu. Dzięki sugestii Pani Agnieszki wybrałem właściwą, a dzięki Jej późniejszej pomocy po pożarze wypłacono mi niebagatelne odszkodowanie, które w całości pokryło koszty remontu.
  3. Będąc współwłaścicielem podmiotu leczniczego oczywiście nie miałem wątpliwości, u kogo będę się ubezpieczał – otrzymałem też ofertę od innego ubezpieczyciela, która nie tylko była droższa, ale także trochę wątpliwa moralnie (szczegóły pominę).
  4. Pani Agnieszka sprawia, że pamiętam o terminach płatności.
  5. I w ogóle okazało się, że ubezpieczanie się może być przyjemne!

Więcej powodów nie potrzebuję, by za każdym razem próby kontaktu innego ubezpieczyciela ze mną szybko kończyć rozmowę. Mam bowiem głębokie przekonanie, że innym chodzi tylko o moje pieniądze. A Pani Agnieszce zależy na moim bezpieczeństwie.

lek. Tomasz Gruziel, specjalista medycyny rodzinnej, współwłaściciel GM Lekarze Rodzinni

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Montex spółka z o.o.

Do wszystkich zainteresowanych

Niniejszym potwierdzamy, że ZESPÓŁ KONSULTANTÓW FINANSOWYCH S.C. A&KA, z siedzibą w Krakowie przy al. Słowackiego 17a/9, jest naszym partnerem w zakresie ubezpieczeń dotyczących gwarancji należytego wykonania kontraktu, gwarancji na okres gwarancji i rękojmi oraz gwarancji wadialnych w obszarze robót budowlano-montażowych.

Firma A&KA prowadziła w naszym imieniu konsultacje pomiędzy beneficjentami (firmami budowlanymi lub inwestorami), a towarzystwami ubezpieczeniowymi co do warunków ubezpieczeń, oraz ich kosztów, co w znacznym stopniu pozwalało na odciążenie naszych pracowników.

Polecamy firmę A&KA jako rzetelnego, wiarygodnego i sprawnego partnera w zakresie ubezpieczeń związanych z realizacją kontraktów na roboty budowlano-montażowe.

Prezes Zarządu Piotr Wójtowicz

20160623093825679_page1

Copyright 2016 © All Rights Reserved