ubezpieczenie-dla-lekarzy-wp

Co zyska lekarz mając ubezpieczenie dobrowolne?

Primum non nocere, z łaciny po pierwsze nie szkodzić, to jedna z naczelnych zasad etycznych w medycynie, którą powinien kierować się każdy medyk. Jednak co w przypadku pojawiania się błędów, które wszak jak każdy człowiek, może popełnić lekarz? W takich sytuacjach warto mieć zabezpieczenie w postaci dobrowolnego ubezpieczenia OC.

droga-zima

Dlaczego warto mieć ubezpieczenie Assistance zimą?

Zimowe przygody z samochodami, to dla większości kierowców temat rzeka. A to zima znów zaskoczyła drogowców, zamarzło paliwo w baku, czy samochód na śliskiej nawierzchni zachował się jak łyżwiarka figurowa. W takich, oraz wielu innych często ekstremalnych sytuacjach, warto mieć zapewniona pomoc jaką daje, dobrze dobrane, ubezpieczenie Assistance.

ubezpieczenie-mieszkania-wp

Jak zabezpieczyć mieszkanie podczas urlopu zimowego?

Dłuższa nieobecność właścicieli domu lub mieszkania jest doskonałym „polem do popisu” dla włamywaczy. Na rynku istnieje wiele rozwiązań na dodatkowe zabezpieczenie budynku i posesji w postaci rolet antywłamaniowych, specjalnych zamków, alarmów i tak dalej. Jak powszechnie jednak wiadomo, żadna metoda nie jest wystarczająco skuteczna na zawodowego złodzieja.

KonsultacjeUmów się na bezpłatne konsultacje

Copyright 2016 © All Rights Reserved